DLACZEGO MY?

Warto z nami pracować

Zajmujemy się kompleksowo obsługą profesjonalnego rynku pralniczego.

DOŚWIADCZENIE

Vega Systems BV z siedzibą w Oss (Holandia) jest wielkim międzynarodowym koncernem, mającym swoje oddziały regionalne m.in. w Chinach, USA, Turcji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech etc.

PROFESJONALIZM

Firma oferuje profesjonalne doradztwo dla pralni przemysłowej oraz maszyny pralnicze, w tym m.in. podawarki, składarki, magle, pralnico-wirówki, suszarki, wózki pralnicze, transportery. Vega organizuje także profesjonalne szkolenia dla inżynierów pralni. Spółka Vega Systems East Europe jest jedynym autoryzowanym przedstawicielem Vega Systems w Polsce.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Zajmujemy się kompleksowo obsługą profesjonalnego rynku pralniczego. Nasza oferta handlowa zawiera maszyny i urządzenia pralnicze, zarówno nowe jak i używane oraz bogaty wybór akcesorii pralniczych. Jesteśmy fachowcami w zakresie projektowania, wyposażania i uruchamiania kompletnych pralni.

ZAPLECZE TECHNICZNE

Posiadamy zaplecze techniczne przygotowane do kompleksowych napraw i remontów wszelkiego rodzaju urządzeń pralniczych.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Wyróżnia nas przede wszystkim skupienie na ściśle indywidualnym podejściu do Klienta: oferujemy usługi „szyte na miarę”, oparte na szczegółowej analizie potrzeb i dopasowaniu do nich odpowiednich propozycji. Specjalizujemy się również w opracowywaniu i wdrażaniu technologii prania wodnego.

STAŁY ROZWÓJ

W odpowiedzi na wyzwania rynku, stale pogłębiamy naszą wiedzę i poszerzamy naszą ofertę. W wachlarzu naszych usług znaleźć można zadania związane z między innymi z poprawianiem efektywności pralni poprzez planowanie i modernizowanie wewnętrznej logistyki.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.